sobota, 25 października 2014

Zapowiedź.

     Evanna Blake i Niall Horan, byli przyjaciółmi od początku. Oboje pochodzą z małego miasteczka Mullingar w Irlandii. Mieszkają obok siebie, i nigdy nie było dnia, w którym nie rozmawiali. Evanna i Niall byli nierozłączni. W szkole, i gdziekolwiek by poszli. Pewnego dnia, Niall zdecydował się pójść na przesłuchanie do X-Factor. Cena biletów lotniczych była zbyt wysoka dla rodziców Evanny, aby poleciała, więc musiała pozostać w Mullingar podczas, gdy Niall spełniał swoje marzenia. Część niej, chciała być tam z nim i stać się dla niego podporą, a druga część, chciała aby wrócił do Mullingar, do niej.
     Kiedy Niall przestaje dzwonić i pisać, Evanna czuje się przez niego ignorowana. Czuje się zapomniana. Jak to zniesie? Pojedzie do niego? Czy poczuje coś więcej niż samą przyjaźń?

     Czytaj, a się dowiesz. zwiastun:
 

9 komentarzy:

 1. Boże ! Czekam na kolejne rozdziały !

  @HarryIsMyyBaby

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że to może być najlepsze opowiadanie z wszystkich które tłumaczysz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zwiastun piękny i łapie za serce :)
  Właśnie takiego opowiadania ostatnio szukałam! A tu proszę... Jak ba dłoni ;> Tak, z niecierpliwością czekam na 1 rozdział <3
  Pozdrawiam, @droowseex

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się ciekawie... teraz pozostaje mi czekać na 1 rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Boże, dziewczyno! Nie widzisz, że to nie ma sensu? Na większości twoich blogów nowe rozdziały nie pojawiły się przez kilka miesięcy, liczba na nich wynosi więcej czytelników. Oni z niecierpliwością czekają na rozdział, a podejmujesz się kolejnego tłumaczenia, chociaż wiesz, że nie wyrabiasz.

  OdpowiedzUsuń